Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich

  • 05.11.2016
  • 1156
  • Źródło: NCBiR
Celem spotkania jest przedstawienie możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Prelegenci przedstawią kompleksową ofertę Narodowego Centrum Badań i Rozwoju skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. Opowiedzą o dofinansowaniach z Funduszy Europejskich na projekty w niemal wszystkich etapach realizacji projektu: od startupu po działania powdrożeniowe oraz zachęcą przedsiębiorców do poszukiwania możliwości inwestowania w know-how, nowoczesne produkty i usługi, które są wynikiem prac naukowców.
Po części oficjalnej odbędzie się seria indywidualnych konsultacji z przedstawicielami NCBR. W specjalnie wydzielonych strefach eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z konkursami PO IR prowadzonymi przez NCBR.
 
Swoją ofertę dla przedsiębiorców przedstawi również Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Prelegenci z MNiSW opowiedzą o korzyściach z wprowadzenia pierwszej ustawy o innowacyjności, o ścieżce wdrożeniowej kariery akademickiej (tzw. doktoratach wdrożeniowych), a także o działalności Centrów Transferu Technologii na uczelniach i ich roli we współpracy z otoczeniem biznesowym.

Wcześniejsze aktualności


Newsletter - nowości wprost na e-mail
)